"NAILS IS MY CARDIO" Paulina Kowalczuk

PROMOCJE

PROMOCJA Luty-Marzec 2020


PRZEZ CAŁY Luty Marzec LAMINACJA RZĘS = 100zł

Lifting i laminacja rzęs

Naturalny wygląd rzęs nie zawsze zadowala kobiety, którym zależy na intensywnym, wyrazistym spojrzeniu. Rzęsy często są jasne, rzadkie i rosną w linii prostej, zamiast być gęste i zalotnie podkręcone. Nawet tusze do rzęs nie są  stanie zapewnić oczekiwanego efektu. Dla kobiet, którym zależy na naturalnym, acz widocznym efekcie, poleca się nieinwazyjne i zupełnie bezpieczne zabiegi jakimi są lifting i laminacja rzęs.

Lifting rzęs to zabieg podniesienia i podkręcenia rzęs, który daje trwały (na okres ok 1- 2 mies), naturalny efekt. Polecany jest kobietom, których rzęsy rosną w linii prostej, są cienkie, rzadkie i trudno zmienić to przy pomocy zalotki i tuszu. Podczas liftingu, po oczyszczeniu i zabezpieczeniu okolic oka, zawija rzęsy na malutki, silikonowy wałeczek, po czym nakłada na włoski rzęs specjalistyczny preparat.

Laminacja to kolejny etap zabiegu, wykonywany po liftingu. Polega ona na nałożeniu na rzęsy wartościowej odżywki czyli specjalnego olejku. Jego bogactwa, takie jak proteiny zboża, soi i keratyny, świetnie wpłyną zarówno na zewnętrzną kondycję rzęs i jak ich strukturę wewnętrzną. Dzięki laminacji, rzęsy zostaną nawilżone i solidnie odbudowane, a dzięki temu wyraźnie podkręcone. Po zabiegu rzęsy będą widocznie uniesione, pogrubione a ich koloryt wzmocniony.

Zabieg ten korzystnie wpływa na rzęsy – wzmacnia je i jest dla nich w stu procentach bezpieczny. 

PROMOCJA Luty 2020

Zapraszamy na promocję Walentynkową !!!!
SERIA 5 ZABIEGÓW BIO LIFTING TWARZY w MEGA CENIE 500zł 

Biolifting to bezoperacyjny lifting twarzy, szyi i całego ciała. Biolifting polega na elektrostymulacji mięśni twarzy. To rodzaj masażu wykonywanego w ściśle określonym kierunku przy wykorzystaniu sond emitujących mikroprądy. Natężenie prądów wykorzystywanych w tym zabiegu nie przekracza 1 mA. W wyniku oddziaływania mikroprądów na naszą skórę dochodzi do reakcji rozszerzenia naczyń, pobudzenia procesów metabolicznych, przez co skóra jest lepiej odżywiona i dotleniona. Zostaje wprowadzona ampułka. Pod wpływem prądów zostaje przyśpieszony proces odnowy komórkowej. 

Biolifting jest skutecznym zabiegiem w przypadku opadających konturów twarzy, występowania opuchlizny, szarego kolorytu skóry, czy cellulitu. W skuteczny sposób łagodzi zmarszczki, likwiduje worki i cienie pod oczami, poprawia elastyczność i jędrność skóry, doskonale sprawdza się w przypadku skóry atroficznej.

Biolifting – przeciwskazania do zabiegu
Przeciwskazaniami do zastosowania mikroprądów są: ciąża, rozrusznik serca oraz metalowe implanty w twarzy, epilepsja, okres pooperacyjny, stany gorączkowe, porażenia kurczowe mięśni, stany zapalne skóry, nieuregulowane choroby tarczycy, silnie rozszerzone naczynia krwionośne, inne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej (wypełniacze, botoks).

PROMOCJA Marzec 2020
 
Przez cały MARZEC PROMOCYJNE CENY na OCZYSZCZANIE WODOROWE!!!!
NIE ZWLEKAJ!!! ZAREZERWUJ SWOJĄ WIZYTĘ JUŻ DZIŚ!  tel. 694 740350 (TARASY GRABISZYŃSKIE)tel. 668 365 367(KOZANÓW) 
Peeling wodorowy
Zastosowanie technologii uwodornienia wody daje możliwości nie tylko oczyszczające, ale także opóźniające procesy starzenia. Dodatkowa cząsteczka wodoru, jest mniejsza od cząsteczki wody i dlatego wnika głęboko w strukturę skóry, ekstremalnie ją oczyszczając. Wychwytuje na powierzchni skóry wolne cząsteczki tlenu (wolne rodniki) i łączy się w cząsteczkę wody, nieszkodliwą dla skóry i organizmu. Przeprowadzanie tego zabiegu w serii daje spektakularne efekty odmłodzenia, rozjaśnienia skóry. Dzięki specjalnym końcówkom efekt oczyszczający jest bardzo dokładny, a zabieg można przeprowadzić nawet na delikatnej i wrażliwej skórze. To prawdziwa rewolucja na rynku kosmetycznym.
Efekt roświetlenia skóry widoczny już po jednym zabiegu.