"NAILS IS MY CARDIO" Paulina Kowalczuk

KONTAKT

COCO NAILS STUDIO
ul. Rogowska 151
54-142 Wrocław
tel. 694 740 350

e mail: coconailsstudio@op.pl
instagram: https://www.instagram.com/coco.nailsstudio/
facebook: https://www.facebook.com/COCONAILSTUDIO/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/coconailsstudiokozanow/
FACEBOOK: https://COCONAILS/GODZINY PRACY

ROGOWSKA 151 (parter)

poniedziałek    10.30-19.30
wtorek               10.30-19.30  
środa                  10.30-19.30
czwartek           10.30-19.30
piątek                 10.30-17.30
sobota               nieczynne
niedziela           nieczynneRODO


Klauzula informacyjna Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż: Administratorem Twoich danych osobowych jest: Coco Nails Studio Paulina Kowalczuk, prowadząca działalność jednoosobową adres: ul. Grabiszyńska 240 lok.021 e-mail :coconailsstudio@op.pl tel. kom. 694740350

Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.

Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.